Bosu®

BOSU® je novým směrem ve cvičení, který je účinný, dynamický a opravdu hodnotný!

BOSU® je specificky navrženo, aby pomohlo dosáhnout rovnováhu mezi svalovými systémy posturálních a fázických řetězců rychleji, bezpečněji a kompletněji než jakékoliv jiné tréninkové zařízení.

S každým cvičením vždy hledáte cestu nejmenší stálosti/odolnosti a s co nejmenší námahou!

BOSU je o chytřejším cvičení, nikoli těžší!

Například, nejzákladnější cvičení na BOSU – stání oběma chodidly na „bublině“.

Ihned si uvědomíme, že stání je velmi komplexní a dynamické. Tím dochází k rozvíjení Centrálního Nervového Systému a umožňuje tak vzájemnou interakcí systémů intuitivně nalézat pozici nejmenšího odporu.

  • zlepšuje fyzickou kondici, šetří kloubní aparát. Procvičuje současně celou řadu svalových skupin, zejména svaly podílející se na udržování vzpřímeného postavení trupu.
  • na rozdíl od jiných druhů cvičebních lekcí je zapotřebí celou hodinu na BOSU udržovat rovnováhu a stabilitu pomocí břišních a zádových svalů.
  • pohybujeme se celou lekci v aerobním pásmu, ve kterém dochází ke spalování energie a vzhledem k balančním pozicím se svaly zpevňují a zeštíhlují.
  • pravidelné cvičení BOSU vypracuje Vaše břišní svaly lépe než kterákoliv jiná technika cvičení či tréninkový stroj! Budete hbitější a sebejistější než kdykoli před tím
  • BOSU je unikátní cvičební pomůcka, oblíbená mezi lidmi jakéhokoliv věku od začátečníků až po vysoce trénované sportovce – každý si zvolí svoji oblížnost!