Časté dotazy


 

Nejčastější dotazy, na které se ptáte. My vám odpovídáme.


                                                                                         

Mohu si přijít zacvičit bez permanentky?

Ano, nabízíme jednorázové vstupy na všechny cvičební lekce. Vstupné s permanentkou je pro Vás však vždy výhodnější.
Ceník vstupného najdete zde: http://sportlife-pce.cz/cenik/ Na cvičební lekce je vždy nutná rezervace.

Mohu začít cvičit, i když jsem úplný začátečník?

Několik našich lekcí, je přímo zaměřeno na klienty, kteří se cvičením začínají. Cvičení zvládnete a ještě se pobavíte. Vždy se poraďte s obsluhou recepce nebo s trenéry ve fitness klubu o volbě nejvhodnějšího programu právě pro Vás.                                                                                                                   

H.E.A.T. program je ideální cvičení pro každého, kdo chce získat kondičku a začít pravidelně sportovat. Postupně můžete přidat posilovací lekce a začít zpevňovat postavu.

Musím se na cvičení rezervovat?

Ano, je lepší se na každou lekci rezervovat. Pokud nemáte rezervaci, muže se stát, že k nám přijedete a lekce bude obsazena. Pokud máte rezervaci, můžeme Vás informovat o různých změnách, které mohou nastat.

Jak se mohu na lekci zarezervovat?

Vaše lekce lze rezervovat několika způsoby. Pokud vlastníte permanentku, depositní kartu nebo roční členství můžete rezervovat online, telefonicky, na recepci nebo službou sms.

Pokud nevlastníte permanentku ani jiný benefit můžete si lekci rezervovat na recepci. Vaši první rezervaci k nám můžete provést také na telefonu 731 921 481.

Mohu u Vás bez problému zaparkovat?

Ano, před fitness klubem je prostorné parkoviště s dostačující kapacitou míst. Jezdí k nám také MHD čísla 12, 8 a 3. Zastávka je vzdálena 5 min. chůze od klubu. Pro klienty, kteří přijedou na kolech máme připravené stojany přímo před fitness clubem.

 

 

 

Nenašli jste dotaz, který vás zajímá? Napište nám, rádi vám odpovíme.