O nás

 

Ve fitness clubu Sportlife si dáte pořádně do těla!

Jste mladá, dynamická žena zcela oddaná své rodině, přitom toužíte udržet se fit? V našem sportovním centru zvládnete skloubit práci, péči o rodinu a svůj volný čas ve snaze zhubnout a zůstat v kondici. O vaše ratolesti se postarají ve vybaveném dětském koutku naše chůvičky nebo své potomky zapište na cvičení pro děti.

V modernizovaných prostorech ve středu sídliště Dubina jsou vám k dispozici tři plně vybavené cvičební sály, ve kterých si pod vedením profesionálních trenérek dáte pořádně do těla. Připraveny pro Vás máme různé lekce na posílení i tvarování postavy či zvýšení fyzičky a zlepšení Vaší kondice- H.E.A.T. program, TRX , SPINNING®, lekce forem BODY MIND i tanečních forem. Máme co nabídnout také vašim partnerům, proto neváhejte a přijďte k nám společně.

  • Dostupnost MHD.
  • Dostatek parkovacích míst.
  • Stojany na kola pro cyklisty.
  • Bezbariérový přístup.
  • Hlídaný dětský koutek.

U nás můžete platit zaměstnaneckými benefity, vastavením faktury pro zaměstnavatele a studentům nabízíme slevy.

Rezervujte si hodinu fitness na 731 921 481.

 

Cenově dostupné cvičení pro muže i ženy

Nenutíme vás kupovat si permanentku při první návštěvě. Absolvovat lekce fitness můžete zcela bez závazků za 195kč/lekci. Přesvědčte se sami, že začít aktivně sportovat je snadné a prohlédněte si ceník fitness služeb. U nás můžete platit také poukázy SODEXO a akceptujeme karty Benefit Plus

Do Sportlife Pardubice nemusíte chodit s kreditní kartou ani finanční hotovostí. Se zakoupením permanentky získáte přeplacený účet, ze kterého postupně strháváme lekce fitness i zakoupené jídlo nebo pití. Pro představu, náš účet funguje úplně stejně jako Pardubická karta na MHD. Výše částky pro dobití není nijak omezena.

 

Co potřebujete pro cvičení ve Sportlife Pardubice?

  • Oblečení, které dobře saje a odvádí pot
  • Sportovní obuv s pevnou podrážkou
  • Ručník (možno u nás zakoupit)
  • Dostatek tekutin (možno u nás zakoupit)

Fitness centrum Sportlife Pardubice je tu pro každého, kdo si potřebuje vybít energii a zůstat fit. Ať již jste vytížený manažer nebo náročný sportovec, u nás si zformujete postavu a zvýšíte svoji fyzickou výdrž. 

Po náročném výdeji energie zasloužený odpočinek. Dopřejte si chvilku oddychu po fyzickém výkonu. V kavárně, která je součástí fitness clubu, relaxujte nad šálkem pravé italské kávy PIAZZA nebo sklenkou vína a seznamte se osobně se svojí trenérkou. Sportlife Pardubice = jediné místo v Pardubicích, kam se budete rádi vracet nejen za sportem, ale také za přáteli a pohodovou atmosférou!

 

Služby fitness clubu poskytují také výživové poradenství, kde Vám poradíme, jak efektivně zhubnout a cítit se fit. 

Kdykoli se na nás můžete obrátit také pro zhodnocení Vašeho stávajícího stravování či jen doporučit vhodně sestavený tréninkový plán Vaše běžného týdne. 

Specializujeme se také na prodej zdravých potravin od firmy Mixit, výživových doplňků Nutrend či kloubních doplňku od značky Geloren. 

VIDEA Z NAŠICH LEKCÍ

 

 

 

 

Máte jakýkoliv dotaz? Budeme rádi, když nám napíšete.