O nás

 

Ve fitness clubu Sportlife si dáte pořádně do těla!

Jste mladá, dynamická žena zcela oddaná své rodině, přitom toužíte udržet se fit? V našem sportovním centru zvládnete skloubit práci, péči o rodinu a svůj volný čas ve snaze zhubnout a zůstat v kondici. O vaše ratolesti se postarají ve vybaveném dětském koutku naše chůvičky nebo své potomky zapište na cvičení pro děti.

V modernizovaných prostorech ve středu sídliště Dubina jsou vám k dispozici tři plně vybavené cvičební sály, ve kterých si pod vedením profesionálních trenérek dáte pořádně do těla. Připraveny máme lekce aerobiku, BOSU, H.E.A.T., TRX, SPINNING®, power jógy i zumby. Máme co nabídnout také vašim partnerům, proto neváhejte a přijďte k nám společně.

  • Dostupnost MHD.
  • Dostatek parkovacích míst.
  • Stojany na kola pro cyklisty.
  • Bezbariérový přístup.
  • Hlídaný dětský koutek.

Jednorázové vstupné již od 80 Kč. U nás můžete platit zaměstnaneckými benefity a studentům nabízíme slevy. Rezervujte si hodinu fitness na 731 921 481.

 

Cenově dostupné cvičení pro muže i ženy

Nenutíme vás kupovat si permanentku při první návštěvě. Absolvovat lekce fitness můžete zcela bez závazků již od 80 kč/h. Přesvědčte se sami, že začít aktivně sportovat je snadné a prohlédněte si ceník fitness služeb. U nás můžete platit také poukázy SODEXO a akceptujeme karty Benefit Plus

Do Sportlife Pardubice nemusíte chodit s kreditní kartou ani finanční hotovostí. Se zakoupením permanentky získáte přeplacený účet, ze kterého postupně strháváme lekce fitness i zakoupené jídlo nebo pití. Pro představu, náš účet funguje úplně stejně jako Pardubická karta na MHD. Výše částky pro dobití není nijak omezena.

 

Co potřebujete pro cvičení ve Sportlife Pardubice?

  • Oblečení, které dobře saje a odvádí pot
  • Sportovní obuv s pevnou podrážkou
  • Ručník (možno u nás zakoupit)
  • Dostatek tekutin (možno u nás zakoupit)

Fitness centrum Sportlife Pardubice je tu pro každého, kdo si potřebuje vybít energii a zůstat fit. Ať již jste vytížený manažer nebo náročný sportovec, u nás si zformujete postavu a zvýšíte svoji fyzickou výdrž. 

Po náročném výdeji energie zasloužený odpočinek. Dopřejte si chvilku oddychu po fyzickém výkonu. V kavárně, která je součástí fitness clubu, relaxujte nad šálkem pravé italské kávy PIAZZA nebo sklenkou vína a seznamte se osobně se svojí trenérkou. Sportlife Pardubice = jediné místo v Pardubicích, kam se budete rádi vracet nejen za sportem, ale také za přáteli a pohodovou atmosférou!

 

Služby fitness clubu poskytují také výživové poradenství, kde Vám poradíme, jak efektivně zhubnout a cítit se fit. Pokud se rozhodnete cvičit v našem fitness clubu, vrátíme vám 50 % ze vstupní výživové konzultace. Specializujeme se také na prodej zdravých potravin, výživových doplňků Nutrend, nabízíme profesionální sportttestery Polar a u nás pořídíte také šátky i čelenky Infit, potítka a bandáže na Fit Box .

VIDEA Z NAŠICH LEKCÍ

 

 

 

 

Máte jakýkoliv dotaz? Budeme rádi, když nám napíšete.