wellness

               DÁMSKÉ WELLNESS CENTRUM SPORTLIFE

          PRAVIDELNÝ PROVOZ BUDE SPUŠTĚN OD 1.11.2022

 

 

Sport je fantastická věc a spojení pohybu a wellness je něco úžasného! Wellness usiluje o celkovou kvalitu našeho života a znamená tak „být zdravý a cítit se dobře“.
Poznejte umění relaxace ve wellness centru Sportlife a zkuste odhodit starosti všedního dne a na chvíli si u nás odpočiňte a načerpejte novou sílu do Vašeho života. Sportlife wellness bylo postaveno pro ženu! Chceme, aby od nás žena odcházela odpočatá a krásná. Užívejte si ničím nerušené pohodlí a relaxujte v prostorech spojených s přírodou. Dominantou wellness jsou přírodní materiály. Pro Váš komfort jsme použili ty nejmodernější technologie od Finské firmy HARVIA.
Přímo z Vaší šatny můžete vstoupit do oázy pohody a relaxu. Užijete si dokonalé prohřátí těla ve finské sauně, můžete relaxovat v parní komoře, kde na Vás dýchne jedna z aromatherapíí. Na své uvolněné tělo a do otevřených póru aplikujete solný peeling z přírodních olejů a surovin, který Vaši pokožku dokonale zjemní a vyčistí. Své rozpálené tělo můžete kdykoliv ochladit pod vodopádem a jemněji pod studeným deštěm. Následné masírování celého těla ledovými šupinkami zabrání celulitidě. Na dřevěných lehátkách v příjemných dekách věnujete svému tělu chvilku relaxu a odpočinku.

Cvičení a wellness je cesta, jak dosáhnout duševní i tělesné pohody tak důležité pro psychickou rovnováhu našeho života. Nenechte své tělo čekat a vyzkoušejte fitness - wellness klub Sportlife. Děti mají pobyt ve wellness povolen do 18h a to za doprovodu rodičů.

Těšíme se na Vás

 
" RELAXUJTE, ODPOČÍVEJTE, UŽÍVEJTE ŽIVOTA "

 

 

 

OTEVÍRACÍ DOBA OD 1.11.2022                                                

 

ÚT    16:00 - 21:00

PÁ    16:00 - 21:00

NE   16:00 - 21:00

                                                          

Ostatní dny PRIVÁTNÍ REZERVACE pouze na objednávku.                                                                        

                                                                                                  

CHCETE PŘIJÍT DO WELLNESS V JINOU DOBU? KONTAKTUJTE NÁS, POKUSÍME SE VÁM VYHOVĚT.

MOŽNOST PRONÁJMU CELÉHO WELLNESS PRO SOUKROMÉ AKCE. V PŘÍPADĚ ZÁJMU NÁS KONTAKTUJTE NA sportlifepce@seznam.cz