Parní aromatherapie

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Po vstupu do parní sauny se nacházíte v ovzduší se 100% vlhkostí a příjemnou teplotou kolem 45 °C. Vzduch je prosycen vůní mentholu a eukalyptu, který uvolňuje a pročišťuje horní cesty dýchací. U žen je parní lázeň oblíbená pro jemnost a pozitivní účinky na pokožku.

Vlhké teplo rozšiřuje cévy, póry a zvyšuje absorpci kyslíku. Veškeré nečistoty a toxiny jsou odbourávány ven z těla, proto kůže a pleť získává jemný a hebký vzhled. Pobytem v parní lázni tak lze oddalovat stárnutí kůže. Díky lepšímu krevnímu oběhu totiž dochází k jejímu zpevňování. Můžete tak snadno docílit krásnější pleti díky saunování.

Parní sauna je doporučována při léčbě a prevenci astmatu, revmatismu, nachlazení, přetížení svalů a poruch prokrvení.   Má blahodárný vliv na zdraví pokožky, pomáhá při pročišťování pórů, při léčbě celulitidy, akné apod.

Je dobrým prostředkem k relaxaci, stimuluje životní funkce, celkově omlazuje organismus a podporuje redukci váhy. Je vhodné tuto saunu navštívit i při začínající rýmě nebo nachlazení, nebo naopak na doléčení nemocí dýchacích cest.
 

Parní aromatherapii doporučujeme spojit se saunovým peelingem, který je ve welness k dispozici ZDARMA!!  Vaše tělo bude krásné, hebké a voňavé.

 

 

Provozní teplota:  40 - 45°C
Provozní vlhkost:  80 - 100%
Doporučená délka pobytu: 15 - 20 min., následovat má ochlazení a odpočinek
Počet doporučených cyklů: 3 cykly a více, vždy záleží na vašich pocitech

 

Vstupujeme bez plavek a sarongu, k očištění sedaček jsou k dispozici vodní hadice.