Saunový peeling

Sůl je léčebný prostředek již od nepaměti. Blahodárné saunové peelingy pro mládí, zdraví a krásu zachutnají každé ženě, která touží po mladé a pevné pokožce. Používání saunových peelingů      je jednoznačně velký přínos nejen pro pokožku samotnou, ale pro celý organizmus. Celý proces očisty díky peelingu je umocněn a zintenzivněn prostředím parní komory. Zvýšená teplota, která tělo zahřívá, způsobí, že se v sauně potíme a z těla odchází spolu s potem toxiny, póry v kůži se více otevírají a proto mohou toxiny odcházet i z hlubších vrstev.

Tento proces podpoříme tím, že kůži zbavíme vrchní vrstvy odumřelých buněk a kůži prokrvíme peelingovou masáží.                   Kůže je po peelingu dokonale hladká a hebká, zbavená toxinů, odumřelých vrchních buněk, ideálně připravená pro intenzivní a účinnou výživu, například natření těla kvalitními oleji.

 

Všechny ingredience pro přípravu našich peelingů jsou 100% přírodního původu a peelingy jsou připravovány našimi saunéry z domácích a lokálních surovin ! Budete od nás odcházet s jemnou, pevnou a voňavou pokožkou!

 

JAK SPRÁVNĚ POUŽÍT SAUNOVÝ PEELING

  • peeling použijte nejdříve po druhém cyklu saunování, kdy jsou póry otevřené a pokožka je připravena vstřebat peeling!
  • aplikujte peeling krouživými pohyby na tělo a absolvujte cyklus v parní komoře 15 - 20 minut
  • nechte na těle solný peeling působit co nejdéle, dokud se nerozpustí a nevstřebá do pokožky
  • po cyklu v parní komoře opláchněte zbytky peelingu z těla
  • nechoďte s peelingem do finské sauny!
  • po peelingu a sauně nemejte tělo mýdlem! Čistější už být nemůžete!

 

Do parní sauny vstupujeme pouze bez plavek a sarongu, k očištění sedaček jsou k dispozici vodní hadice.