Co děláme

 

Fitness club Sportlife nabízí klientům rozvoj zdravého životního stylu a aktivního odpočinku. V dnešní uspěchané a stresující době je nutností umět si najít harmonii mezi tělem a duší.

 

Fitness je jeden ze způsobů, jak toho dosáhnout a je jedno jestli to bude při lekci JÓGY a nebo v dynamické lekci BODY FITU. Každý si najde ve fitness způsob, svoji cestu, jak " vyčistit hlavu", spálit přebytečné kalorie a zlepšit si tím fyzickou i duševní kondici.

 

Jste mladý, dynamický člověk zcela oddaný své rodině, přitom toužíte udržet se fit? V našem fitness clubu zvládnete skloubit práci, péči o rodinu a svůj volný čas ve snaze zhubnout a zůstat v kondici.

 

O vaše ratolesti se postarají ve vybaveném dětském koutku naše chůvičky nebo své potomky zapište na cvičení pro děti.

 

Na ploše bezmála 900 m2 v modernizovaných prostorech ve středu sídliště Dubina jsou vám k dispozici tři plně vybavené cvičební sály, ve kterých si pod vedením profesionálních trenérů dáte pořádně do těla. Připraveny máme lekce KRUHOVÝCH TRÉNINKŮ, BOSU, H.E.A.T., TRX, SPINNING®, jógy, pilatesu i zumby. Máme co nabídnout také Vašim partnerům, proto neváhejte a přijďte k nám společně.